hakkımızda

EKO ELEKTRONİK TİCARET kuruluşu olan muzikaletial.com, müzik aletleri sektöründe “lider firma” olmak amacıyla çıktığı bu yolda, tüm müzik sever müşterilerini, uygun fiyatlı müzik aletleri ve aksesuarları ile buluşturmaktan memnuniyet duymaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler uygun fiyatlı olmasının yanı sıra ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerde 1. sınıf kalitededir.

Uygun fiyat ve taksit seçeneklerimiz ile, müşterilerimizin müziğe ulaşımını kolaylaştırmak için var gücüyle çalışan firmamız, kaliteli hizmet ve satış sonrası verdiği destekle müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müziğin ruhun gıdası olduğu bilincini benimsemiş olan firmamız, müşterilerinin en eğlenceli, kolay ve ucuz yoldan ruhunu doyurabilmesi için gerek duyacağı ekipmanlara erişimini kolaylaştırma çabasındadır. Çünkü herkes gibi bizde müziği çok seviyoruz ve müziğin, hiç bir biçim ve hiç bir kelimenin anlatamadığı kadar çok şeyi anlattığına inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Amacımız insanlığın müziğe ve bunun için gerek duyacağı ekipmanlara ulaşımını olabildiğince kolaylaştırmak. Bu yolda ürün yelpazemizi ve hizmet ağımızı her geçen gün genişletebilmek. Müziğe olan inancımız gibi kendi ürünlerimize ve kalitemize olan inancımızda tam.